Компанія «Кремінь Груп» на професійному рівні виконує роботи по облаштуванню буроін'єкційних паль

1

ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО ЗА ДОГОВОРОМ

2

ГАРАНТУЄМО ЯКІСНУ РОБОТУ ЗА ВИГІДНИМИ ЦІНАМИ

1

ГАРАНТІЯ НА ВИКОНАНІ РОБОТИ ДО 100 РОКІВ

Будівельна компанія «Кремінь Україна» - це сильна і стабільна організація, яка пропонує Вам свій досвід, професіоналізм і бездоганну репутацію. Керівництво компанії гарантує високу якість будівництва об'єктів і чітке виконання всіх договірних умов.

ТОВ «Кремінь Україна» здійснює свою діяльність з 2004 року, за цей час було побудовано близько 100 об'єктів промислової і житлової нерухомості по всій території України. Підприємство оснащене спеціалізованої бурової технікою і забивним обладнанням для влаштування всіх типів паль. Має власний парк будівельної техніки, оснащення та спорядження, а також виробничу базу в м. Києві та Хмельницької області.

ТОВ «Кремінь Україна» - це спеціалізоване підприємство, основним напрямком діяльності якого є влаштування паль різних видів, способів пристрою і призначення.

Об'єкти в роботі:

Будівництво адміністративної будівлі по просп. Перемоги 5Б

Будівництво нового терміналу в Аеропорту Бориспіль

Будівництво готельного комплексу по вул. Набережно-Хрещатицька, 1а

Будівництво житлового будинку по вул. Мічуріна 28-32

Будівництво багатоквартирних будинків по вул. Центральна, 19,21,21а в Дарницькому районі м.Києва

Нове будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16 у Подільському районі міста Києва.

Розташування готових об'єктів:

Наші клієнти:

А також:

 • ВАТ "УБ Хмельницької АЕС"
 • ВАТ трест "Київміськбуд-1" імені М.П.Загороднього
 • ТОВ "Вінницька будівельна компанія"
 • ТОВ "Укрреставрація"
 • "ПРЕДСТАВНИЦТВО" КАЛПАТАРУ ПАУЕР ТРАНСМІШН ЛІМІТЕД "
 • ПАТ "Київсільелектро"
 • ПАТ "Південьзахіделектромережбуд"
 • ТОВ "Фундамент"
 • ТОВ "Хорос"
 • ПАТ "Броварський завод будівельних конструкцій"
 • "Представництво" ДОГУШ ІНШААТ ВЕ Тіджарет Анонім ШИРКЕТІ "
 • ТОВ "Перша Дніпровська інвестиційна компанія"
 • ТОВ "Ярославів Вал"
  та багато інших...

Ліцензії та винагороди:

Років досвіду
14
Досвічених спеціалістів
500
Років гарантії
200
Одиниць техніки
32

Відгуки:

Більше відгуків на сторінці

Чому монтаж паль довіряють компанії Кремень Україна

Будівництво промислових габаритних об'єктів вимагає беззаперечної точності від виконавця. Досвід компанії Кремень Україна дозволяє реалізовувати завдання різного ступеня складності. Професійний технологічний підхід, наявність власної перевіреної будівельної техніки та виконавчої бригади гарантують точність виконання кожного технічного завдання.

Буроін'єкційні палі це бетонні конструкції діаметром 120 - 300 мм і глибиною закладки 20 або більше метрів, які виготовляються шляхом проникнення (ін'єкціювання) бетонного розчину в свердловину при її бурінні. Таку технологію роками використовують як в промисловому, так і в приватному секторі. Кількість паль та терміни реалізації прораховуються індивідуально для кожного проекту.

Монтаж паль проходить в 4 етапи:

 1. Виконується буріння свердловини.
 2. Після чого вона заповнюється бетонним розчином.
 3. В той же час піднімається бурова колона.
 4. Далі потрібно встановити армований каркас
 5. І останнім етапом відбувається ін'єкція цементного розчину по всій свердловині із залученням спеціальної трубки

Буроін'єкційні палі мають ряд незаперечних переваг у застосуванні. Зокрема, в грунтах насичених вологою і схильним до зсувів. У той же час, конструкція не робить негативного впливу на грунт і на фундаменти близрозташованних об'єктів, саме тому застосовується в густонаселених містах. Також, в порівнянні наприклад з буронабивними палями, даний вид менш габаритний, але нітрохи не поступається в міцності. Крім того, виконується монтаж без залучення обсадних труб, що в кілька разів здешевлює вартість роботи. Саме тому буроін'єкційні палі вважаються найоптимальнішим варіантом з точки зору ціна / якість.

Широке застосування вони знайшли в випадках, коли потрібно зміцнити фундамент при перевантаженні або коли змінюються експлуатаційні навантаження. В процесі забивання не порушується структура грунту, тим самим не погіршується аварійна ситуація. Саме буроін'єкційні палі рекомендують використовувати експерти, так як їх монтаж не вимагає риття відкритого котловану, а значить темпи виконання реконструкційних робіт прискорюються.

Будівельна компанія Кремень Україна це надійний підрядник, який візьме на себе всі клопоти по зведенню, реконструкції та ремонту фундаментів різного ступеня складності. Працюємо офіційно за договором. Даємо гарантію на роботи. В наявності вся необхідна техніка та робочий персонал. Звертайтеся, будемо раді співпраці!