Компанія "Кремень Груп" надає послуги:

Будівельна компанія «Кремінь - Груп» - це сильна і стабільна організація, яка пропонує Вам свій досвід, професіоналізм і бездоганну репутацію. Керівництво компанії гарантує високу якість будівництва об'єктів і чітке виконання всіх договірних умов.

ТОВ «Кремінь - Груп» здійснює свою діяльність з 2004 року, за цей час було побудовано близько 100 об'єктів промислової і житлової нерухомості по всій території України. Підприємство оснащене спеціалізованої бурової технікою і забивним обладнанням для влаштування всіх типів паль. Має власний парк будівельної техніки, оснащення та спорядження, а також виробничу базу в м. Києві та Хмельницької області.

ТОВ «Кремінь - Груп» - це спеціалізоване підприємство, основним напрямком діяльності якого є влаштування паль різних видів, способів пристрою і призначення.

Об'єкти в роботі:

Будівництво адміністративної будівлі по просп. Перемоги 5Б

Будівництво нового терміналу в Аеропорту Бориспіль

Будівництво готельного комплексу по вул. Набережно-Хрещатицька, 1а

Будівництво житлового будинку по вул. Мічуріна 28-32

Будівництво багатоквартирних будинків по вул. Центральна, 19,21,21а в Дарницькому районі м.Києва

Нове будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16 у Подільському районі міста Києва.

Розташування готових об'єктів:

Наші клієнти:

А також:

 • ВАТ "УБ Хмельницької АЕС"
 • ВАТ трест "Київміськбуд-1" імені М.П.Загороднього
 • ТОВ "Вінницька будівельна компанія"
 • ТОВ "Укрреставрація"
 • "ПРЕДСТАВНИЦТВО" КАЛПАТАРУ ПАУЕР ТРАНСМІШН ЛІМІТЕД "
 • ПАТ "Київсільелектро"
 • ПАТ "Південьзахіделектромережбуд"
 • ТОВ "Фундамент"
 • ТОВ "Хорос"
 • ПАТ "Броварський завод будівельних конструкцій"
 • "Представництво" ДОГУШ ІНШААТ ВЕ Тіджарет Анонім ШИРКЕТІ "
 • ТОВ "Перша Дніпровська інвестиційна компанія"
 • ТОВ "Ярославів Вал"
  та багато інших...

Ліцензії та винагороди:

Років досвіду
14
Досвічених спеціалістів
500
Років гарантії
200
Одиниць техніки
32

Відгуки:

Більше відгуків на сторінці

Будівельна компанія "Кремінь - Груп" - це спеціалізована організація, яка виконує широкий спектр будівельних робіт. В наявності компанії є такий основна техніка та обладнання, необхідне для будівельних робіт:
- Буровий агрегат для пристрою буронабивних паль - 4 шт;
- Буровий агрегат для Пристрій буроін'єкційних паль - 3шт;
- Самохідна установка для забивання паль - 3 шт;
- полноповоротного самохідний кран на гусеничному ходу - 10шт;
- Автомобільний трал для перевезення негабаритних вантажів до 50 тонн - 2шт;
- Вертикально щитова опалубка системи DOKA - 500 м2;
- Горизонтальна ригельна опалубка системи DOKA - 4000 м2;
- Автономні дизельні електростанції потужністю 100 кВт - 3шт;
- Пересувні бетононасоси потужністю 80 м3 - 3шт;
- Екскаватори, обсяг ковша від 0,5м3 до 1,5м3 - 4 шт;

Виробничі бази є в місті Києві - з цехом по виготовленню армокаркасів, в Хмельницькій області.

Підприємство має лабораторію по випробуванню паль статичним навантаженням до 500 тонн. Всі види діяльності компанії "Кремінь - Груп" - сертифіковані.

За час свого існування ТОВ "Кремень - Груп" було побудовано близько 100 об'єктів промислової і житлової нерухомості по всій території України.

З 2006 р. ТОВ "Кремень - Груп" є чинним членом конфедерації будівельників України. Ми підтримуємо партнерські взаємини з багатьма будівельними організаціями України.

Зібрана команда висококваліфікованих фахівців. Інженерно-технічний склад нашого підприємства має великий досвід роботи в сфері фундамент-будівельних робіт, завдяки чому ми гарантуємо високу якість робіт.

Загальна кількість співробітників Кремень - Груп становить близько 500 чол.

 • Архітектори-проектувальники - 5 чол.
 • ІТП - 25 чол.
 • Управління - 10 чол.
 • Робочі фахівці - 400 чол.

Яка будівельна компанія забезпечує Київ надійними будинками. Обираємо професіоналів.

Для побудови багатоповерхового або приватного будинку в першу чергу необхідно обрати порядного та відповідального застройщика. Важливо, щоб будівельна компанія мала вдосталь досвіду для проведення кожного з етапів будівництва та дотримувалась прийнятих стандартів якості. Будівельна проектно монтажна компанія “Кремінь Груп” національний лідер у своїй сфері, надає послуги комплексного будівництва з 2004 року, виконує роботи будь-яких масштабів у Києві та по Україні.

Щоб будівельна компанія виконала зобов'язання та очікування замовника, озвучте для початку мету будівництва: промислове чи приватне. Це звузить вибір та відсіє частину фірм. Деякі компанії ведуть тільки будівництво приватних об'єктів, не акцентуючи увагу на габаритні побудови. І навпаки, виробничі потужності інших фірм не допускають витрачати сили на дрібні споруди. Київ у цій сфері налічує десятки фірм, тому кожен замовник особисто вибирає, яка українська будівельна компанія буде займатися його об'єктом.

Які завдання виконує будівельна проектно монтажна компанія “Кремінь Груп”

Наша компанія це насамперед професійний сервіс, якісне та надійне обладнання для роботи. Особистий парк будівельної техніки та досвід співпраці з житловими багатоквартирними комплексами та заводами зарекомендовали “Кремінь Груп” як національного забудовника №1, якому можно довірити роботу будь-якої складності. Гарантуємо результат, надаємо гарантію та супроводжуємо будівництво на всіх етапах.

Виконаємо послуги:

 1. Загальнобудівельні роботи
 2. Влаштування пальових фундаментів
 3. Влаштування підпірних стін з паль і шпунта
 4. Статичні випробування паль на вертикальне та горизонтальне навантаження

14 років досвіду дозволили нашій українській будівельній компанії підібрати професійні виконавчі бригади. Будуємо нерухомість як в промислових масштабах, так і приватні об'єкти. Власний парк високоточної сучасної техніки, професійне обладнання та спорядження утримує позиції лідера в галузі будівництва в Києві та Україні. Це дозволяє озвучувати замовникам вигідні ціни та забезпечити продуктивну, взаємовигідну співпрацю.

Працюємо офіційно за договором, де прописуємо обов'язки виконавця, етапи будівництва та фіксуємо ціни за роботу. Даємо 100 років гарантії на виконаий проект. Генеральний директор компанії особисто контролює кожен взятий в роботу проект та надає звітність про ведення етапів будівництва та дотриманні поставлених термінів. Довіра клієнтів на першому місці! Дзвоніть за консультацією та замовляйте професійні послуги найкращої будівельної компанії. Будемо раді допомогти!