Відділ геодезії та досліджень виконує геодезичний супровід об'єкта будівництва. Проводить дослідження паль вертикальним і горизонтальним статичним навантаженням. Підприємство утворено в 2004 році, як спеціалізована організація по влаштуванню буронабивних паль. Сьогодні «Кремінь Україна» виконує роботи по влаштуванню наступних видів паль:

1

БУРОНАБИВНІ ПАЛІ ДІАМЕТРОМ ДО 1500 мм ТА ДОВЖИНОЮ ДО 50 м

2

БУРОІН'ЄКЦІЙНІ ПАЛІ ДІАМЕТРОМ ДО 800 мм ТА ДОВЖИНОЮ ДО 25 м

1

ЗАБИВАННЯ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ПАЛЬ НА БУДІВЕЛЬНІЙ ПЛОЩАДЦІ

Будь-яке свайне поле із зазначених видів паль підприємство виконує в максимально короткі терміни та за найвигіднішими цінами в Україні! Переконайтеся особисто!

Будівельна компанія «Кремінь - Груп» - це сильна і стабільна організація, яка пропонує Вам свій досвід, професіоналізм і бездоганну репутацію. Керівництво компанії гарантує високу якість будівництва об'єктів і чітке виконання всіх договірних умов.

ТОВ «Кремінь - Груп» здійснює свою діяльність з 2004 року, за цей час було побудовано близько 100 об'єктів промислової і житлової нерухомості по всій території України. Підприємство оснащене спеціалізованої бурової технікою і забивним обладнанням для влаштування всіх типів паль. Має власний парк будівельної техніки, оснащення та спорядження, а також виробничу базу в м. Києві та Хмельницької області.

ТОВ «Кремінь - Груп» - це спеціалізоване підприємство, основним напрямком діяльності якого є влаштування паль різних видів, способів пристрою і призначення.

Об'єкти в роботі:

Будівництво адміністративної будівлі по просп. Перемоги 5Б

Будівництво нового терміналу в Аеропорту Бориспіль

Будівництво готельного комплексу по вул. Набережно-Хрещатицька, 1а

Будівництво житлового будинку по вул. Мічуріна 28-32

Будівництво багатоквартирних будинків по вул. Центральна, 19,21,21а в Дарницькому районі м.Києва

Нове будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16 у Подільському районі міста Києва.

Розташування готових об'єктів:

Наші клієнти:

А також:

 • ВАТ "УБ Хмельницької АЕС"
 • ВАТ трест "Київміськбуд-1" імені М.П.Загороднього
 • ТОВ "Вінницька будівельна компанія"
 • ТОВ "Укрреставрація"
 • "ПРЕДСТАВНИЦТВО" КАЛПАТАРУ ПАУЕР ТРАНСМІШН ЛІМІТЕД "
 • ПАТ "Київсільелектро"
 • ПАТ "Південьзахіделектромережбуд"
 • ТОВ "Фундамент"
 • ТОВ "Хорос"
 • ПАТ "Броварський завод будівельних конструкцій"
 • "Представництво" ДОГУШ ІНШААТ ВЕ Тіджарет Анонім ШИРКЕТІ "
 • ТОВ "Перша Дніпровська інвестиційна компанія"
 • ТОВ "Ярославів Вал"
  та багато інших...

Ліцензії та винагороди:

Років досвіду
14
Досвічених спеціалістів
500
Років гарантії
200
Одиниць техніки
32

Відгуки:

Більше відгуків на сторінці

Як проходить випробування палі

Палі це надійна основа кожного фундаменту. Для визначення необхідної кількості одиниць для оптимального розподілення навантаження під конкретний тип грунту застосовуються динамічні та статичні випробування паль. Без такої процедури визначити несучу здатність будівлі неможливо. Щоб обрати вид випробувань, замовляється виїзд спеціальної технологічної бригади у перевіреної будівельної компанії Кремень Груп, яка має в своєму розпорядженні спецтехніку для визначення методу з підбору паль для кожного типу грунту.

Як відбуваються статичні випробування паль

Сфера будівництва вимагає точності розрахунків при проектуванні. Для того, щоб бути впевненим на 100% в міцності майбутньої споруди, перед закладкою фундаменту виконується статичне випробування паль. Це метод, який заснований на тестовому забиванні в грунт фіксованої кількості паль з метою перевірки навантаження на кожну одиницю. Таке випробування палі проводиться із застосуванням важелів, під впливом яких відстежують поведінку вбитий в грунт одиниці. Таким методом вираховується осадка споруди при поступовому збільшенні тиску на палю. Таким чином, збільшуючи навантаження, визначається потрібна кількість паль під конкретний грунт та майбутню споруду.

Щоб отримати на 100% точні показники, важливо витримувати час відпочинку палі. Так називають час, проведений палею під постійним навантаженням. Для кожного типу грунту розроблена за ГОСТом шкала покою. Якщо грунт піщаний, то це 1-3 дні, якщо глинистий 6 днів та 10 днів, якщо водовмістний. Наша компанія витримує термін відпочинку 6 і вище діб, щоб гарантувати замовнику точне проведення статичних випробувань паль. У висновку пропишемо детально отримані результати і підготуємо об'єкт до наступного етапу будівництва.

Будівельна компанія Кремень Груп це надійний підрядник, який з точністю до 100% визначає тип і кількість паль для грунтів будь-яких порід. Проведемо динамічні випробування і випробування паль статичним навантаженням, працюємо оперативно, з гарантією якості до 100 років та за вигідними цінами в Україні. Досвідчені будівельні бригади беруть в роботу промислові споруди і приватні будинки. Для кожного замовника підготуємо і складемо офіційний договір, фіксуємо ціни та прописуємо методи проведених на об'єкті робіт.