Компанія «Кремінь Україна» виконує роботи по влаштуванню підпірних стін з буронабивних паль для зміцнення схилів в будь-яких умовах. Роботи з укріплення стін котлованів шпунтом. Роботи по влаштуванню паль ми виконуємо своїм обладнанням, власними силами забезпечуємо перебазування та доставку на об'єкт необхідних матеріалів, маємо виробничу базу в місті Києві.

Будівельна компанія «Кремінь Україна» - це сильна і стабільна організація, яка пропонує Вам свій досвід, професіоналізм і бездоганну репутацію. Керівництво компанії гарантує високу якість будівництва об'єктів і чітке виконання всіх договірних умов.

ТОВ «Кремінь Україна» здійснює свою діяльність з 2004 року, за цей час було побудовано близько 100 об'єктів промислової і житлової нерухомості по всій території України. Підприємство оснащене спеціалізованої бурової технікою і забивним обладнанням для влаштування всіх типів паль. Має власний парк будівельної техніки, оснащення та спорядження, а також виробничу базу в м. Києві та Хмельницької області.

ТОВ «Кремінь Україна» - це спеціалізоване підприємство, основним напрямком діяльності якого є влаштування паль різних видів, способів пристрою і призначення.

Об'єкти в роботі:

Будівництво адміністративної будівлі по просп. Перемоги 5Б

Будівництво нового терміналу в Аеропорту Бориспіль

Будівництво готельного комплексу по вул. Набережно-Хрещатицька, 1а

Будівництво житлового будинку по вул. Мічуріна 28-32

Будівництво багатоквартирних будинків по вул. Центральна, 19,21,21а в Дарницькому районі м.Києва

Нове будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16 у Подільському районі міста Києва.

Розташування готових об'єктів:

Наші клієнти:

А також:

 • ВАТ "УБ Хмельницької АЕС"
 • ВАТ трест "Київміськбуд-1" імені М.П.Загороднього
 • ТОВ "Вінницька будівельна компанія"
 • ТОВ "Укрреставрація"
 • "ПРЕДСТАВНИЦТВО" КАЛПАТАРУ ПАУЕР ТРАНСМІШН ЛІМІТЕД "
 • ПАТ "Київсільелектро"
 • ПАТ "Південьзахіделектромережбуд"
 • ТОВ "Фундамент"
 • ТОВ "Хорос"
 • ПАТ "Броварський завод будівельних конструкцій"
 • "Представництво" ДОГУШ ІНШААТ ВЕ Тіджарет Анонім ШИРКЕТІ "
 • ТОВ "Перша Дніпровська інвестиційна компанія"
 • ТОВ "Ярославів Вал"
  та багато інших...

Ліцензії та винагороди:

Років досвіду
14
Досвічених спеціалістів
500
Років гарантії
200
Одиниць техніки
32

Відгуки:

Більше відгуків на сторінці

Пальові фундаменти. Підбір обладнання для пальових робіт.

Пальовий фундамент отримав назву завдяки особливій технології, яка полягає в перенаправленні навантаження споруди на землю через палі. Це надійна та перевірена технологія, яка застосовується на будмайданчиках Києва на кожному з існуючих типів грунтів, навіть на нестійкій та болотистій місцевості. Завдання проектувальників будівельної компанії з точністю розрахувати навантаження на землю та підібрати необхідну кількість паль для безпечного зведення конкретного будинку.

Зведення пальових фундаментів. Терміни та процес виконання.

Пальовий фундамент може закладатися одним з трьох відомих типів паль: забивні, гвинтові та буронабивні. Так само визначається класифікація фундаментів. Влаштування фундаменту безпосередньо залежить від якості паль, що використовуються. Крім цього, важливо контролювати вертикальність забивання палі, щоб дотримувалися задані на кожну одиницю навантаження. Важливо також слідкувати за якістю зварювального шва та за товщиною шару фарби. Неодмінно має наноситися заводська покраска, фарбувати пензликом самостійно неприпустимо. Адже паля буде контактувати з вологим грунтом, а значить щоб пальові фундаменти прослужили сотні років, повинна бути стійка до корозії.

Визначити самостійно без додаткових навичок та приладів який тип паль використовувати на будмайданчику неможливо. Це робить професійна компанія, яка технологічно підкована в таких питаннях. Будівельна компанія “Кремінь Груп” це досвідчені інженери, гарантія і контроль якості роботи на будмайданчику, технічно відпрацьована технологія влаштування пальових фундаментів. Сотні завершених об'єктів і вдячних замовників зарекомендували нашу компанію як лідера на ринку будівництва габаритних та приватних будівель. Працюємо з кожним типом паль і надаємо детальну консультацію щодо ведення будівництва.

Компанія Кремень Груп візьме на себе турботи по будівництву габаритних і стандартних будівель (Київ та Україна). Грамотні, професійні інженери та запатентована технологія влаштування та зведення пальових фундаментів. Якість, оперативність і надійність гарантуємо кожному клієнту. Звертайтеся, будемо раді допомогти!