Компанія "Кремень Груп" надає послуги по загальнобудівельним роботам

Загальнобудівельні роботи включають в себе широкий комплекс багатопрофільних робіт, які об'єднують різні заходи щодо проектування, підготовки до будівництва і безпосередньо будівництва об'єкта.

ТОВ «Кремінь Україна» проводить наступні види робіт:

Геодезичні роботи (геодезичний контроль точності геометричних параметрів будівель (споруд); виконавча геодезична зйомка);

Підготовчі роботи (розчищення територій та підготовка їх до забудови; розбирання і демонтаж існуючих будівель і споруд, а також їх конструктивних елементів; будівництво тимчасових доріг інженерних мереж і споруд);

Земляні роботи (риття котлованів, прокладання траншей, ущільнення ґрунтів і пристрій грунтових подушок, вертикальне планування і т.д.);

Бетонні та залізобетонні роботи, котрі включають в себе опалубні роботи (для виконання яких підприємство використовує власну опалубку Doka), а також арматурні роботи, які проводяться як в арматурному цеху підприємства так і на будівельному майданчику.

Ізоляційні роботи.

Будівельна компанія «Кремінь - Груп» - це сильна і стабільна організація, яка пропонує Вам свій досвід, професіоналізм і бездоганну репутацію. Керівництво компанії гарантує високу якість будівництва об'єктів і чітке виконання всіх договірних умов.

ТОВ «Кремінь - Груп» здійснює свою діяльність з 2004 року, за цей час було побудовано близько 100 об'єктів промислової і житлової нерухомості по всій території України. Підприємство оснащене спеціалізованої бурової технікою і забивним обладнанням для влаштування всіх типів паль. Має власний парк будівельної техніки, оснащення та спорядження, а також виробничу базу в м. Києві та Хмельницької області.

ТОВ «Кремінь - Груп» - це спеціалізоване підприємство, основним напрямком діяльності якого є влаштування паль різних видів, способів пристрою і призначення.

Об'єкти в роботі:

Будівництво адміністративної будівлі по просп. Перемоги 5Б

Будівництво нового терміналу в Аеропорту Бориспіль

Будівництво готельного комплексу по вул. Набережно-Хрещатицька, 1а

Будівництво житлового будинку по вул. Мічуріна 28-32

Будівництво багатоквартирних будинків по вул. Центральна, 19,21,21а в Дарницькому районі м.Києва

Нове будівництво готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту на Андріївському узвозі, 14-16 у Подільському районі міста Києва.

Розташування готових об'єктів:

Наші клієнти:

А також:

 • ВАТ "УБ Хмельницької АЕС"
 • ВАТ трест "Київміськбуд-1" імені М.П.Загороднього
 • ТОВ "Вінницька будівельна компанія"
 • ТОВ "Укрреставрація"
 • "ПРЕДСТАВНИЦТВО" КАЛПАТАРУ ПАУЕР ТРАНСМІШН ЛІМІТЕД "
 • ПАТ "Київсільелектро"
 • ПАТ "Південьзахіделектромережбуд"
 • ТОВ "Фундамент"
 • ТОВ "Хорос"
 • ПАТ "Броварський завод будівельних конструкцій"
 • "Представництво" ДОГУШ ІНШААТ ВЕ Тіджарет Анонім ШИРКЕТІ "
 • ТОВ "Перша Дніпровська інвестиційна компанія"
 • ТОВ "Ярославів Вал"
  та багато інших...

Ліцензії та винагороди:

Років досвіду
14
Досвічених спеціалістів
500
Років гарантії
200
Одиниць техніки
32

Відгуки:

Більше відгуків на сторінці

Де замовляє загальнобудівельні роботи Київ та як обрати надійну компанію.

Для будівництва об’єктів різної степені складності перш за все необхідно знайти підрядника, який візьме на себе відповідальність за проведення кожного етапу роботи. Загальнобудівельні роботи включають в себе повний комплекс заходів з проектування, підготовки та безпосередньо будівництва об'єкта. Для забезпечення порядку на ділянці та виконання технічних норм, потрібно обрати досвідчену будівельну компанію. “Кремінь Груп” - це лідер у сфері будівництва, має власний парк будівельної техніки, виконує роботи “під ключ” починаючи з розчищення території, возведення тимчасових споруд на майданчику та демонтаж старих.

Ціни на загальнобудівельні роботи

Перше, що цікавить замовника, це ціни на комплексне будівництво. Попередні вартості можно встановити після консультації з головним інженером. Але точні цифри прораховуються після детального вивчення обраної ділянки для будівництва. Перевіряються геодезичні параметри, оцінюються особливості грунту, розраховуються навантаження на фундамент та багато іншого. Всі розцінки на загальнобудівельні роботи рахуються поетапно та прописуються в договорі.

Будівельна компанія “Кремінь Груп” це надійний підрядник, якість послуг якого перевірена не однією сотнею завершених об'єктів. Виконаємо будівництво об'єктів будь-якої складності в Києві та Україні. Проектування, монтаж пальових фундаментів, підготовка до будівництва і саме виконання загальнобудівельних робіт це налагоджений і відпрацьований процес, який виконує наша компанія в стислі терміни і з гарантією якості. Детально вказуємо розцінки кожного етапу роботи, надамо звіт про закуплені матеріали та виконуємо розпочате будівництво до повного завершення. Гарантія 100 років на кожен об'єкт!

Узгодження вартостей на будівництво починається з виїзду інженера обраної компанії підрядника на об'єкт. На місці у замовника складається перелік робіт і рекомендованих матеріалів до застосування, розраховується кількість буронабивних паль для фундаменту та розписуються інші загальнобудівельні роботи. Після узгодження з замовником переліку послуг, формується остаточна ціна і складається договір поетапної оплати кожного періоду будівництва. Ведемо звітність і дотримуємося термінів будівництва. Звертайтеся, будемо раді допомогти!